سوالات متداول

دلیل پایین بودن قیمت ری کالا این است که کالا ها ی ایرانی مستقیم و بدون واسطه از کارخانه و نمایندگی به فروشگاه میرسد. همینطور جمله معروف سود کمتر فروش بیشتر همیشه در راس کار ماست.

هزینه ارسال کالا بسته به منطقه و نوع جنس و همینطور ابعاد و اندازه محصولات متفاوت است. ولی برای برخی محصولات ارسال رایگان میباشد.

باز هم بسته به نوع جنس متغیر است. بسته های کوچک با موتور و بسته های بزرگ تر با سواری و در نهایت با وانت باری ارسال میشود.

اگر کالای شما دارای گارانتی باشد, باید بعد از تحویل کالا با شرکت گارانتی کننده تماس گرفته و درخواست تکنسین نصب نمایید. (در نظر داشته باشید که کالای دارای گارانتی را به هیچ عنوان باز نکنید. در غیر این صورت شامل گارنتی نخواهد شد)

البته که میشود. شما عزیزان میتوانید در صورت خرید نهایی کالا را با بهترین قیمت خرید کنید.

کالاهای بدین صورت را در همان لحظه اول به شخص آورنده تحویل داده و درخواست بازگشت میدهید تا در اسرع وقت نسبت به تغییر کالا یا عودت وجه اقدام گردد.

در نظر داشته باشید که ما محدودیت زمانی برای ارسال کالا نداریم و برای شهر تهران در صورت درخواست مشتری زیر ۳ ساعت ارسال میگردد. برای شهرستان نیز حداکثر ۳ روز

بله. یکی از ساده ترین راه ها برای سفارش کالا, تماس تلفنی است که در هر ساعت از شبانه روز میتوانید سفارش خود را انجام دهید.

بله. در صورت تایید سلامت کالای بازگردانده شده از طرف تیم برگشت, مبلغ به حساب شما برگشت داده میشود.

با توجه به زیاد شدن اجناس تقلبی در بازار, ما این اطمینان را به شما میدهیم که کالا ها همه دارای هولوگرام و برچسب کشور سازنده است.

البته. برای همه محصولات فاکتور همراه کالا ارسال خواهد شد. یک نسخه توسط خریدار امضا میشود.